O blogu

Witaj,

Mam na imię Mira i już prawie trzy lata jestem mamą Oli. Przed oczami masz bloga o naszej „powolnej” codzienności. O życiu w zwolnionym tempie przedstawionym oczami najbardziej rozkojarzonej mamuśki pod słońcem!

IMG_8270m

Chciałabym Ci zaproponować wartościową przestrzeń, która mam nadzieję wniesie coś dobrego do Twojego życia. Na pewno będzie to przestrzeń dla rodziców, gdyż wraz z pojawieniem się na świecie naszej córeczki tematy dzieciowe są mi bardzo bliskie.

O czym będę tu pisać?

Po pierwsze znajdziesz tu tonę problemów młodej matki, próbującej wprowadzić w życie ideę „powolnego” życia.

Z chęcią polecę Ci produkty, ale takie, za które osobiście zapłaciłam. Takie, do których mam stuprocentowe przekonanie i które uwielbiam z całego serducha. Dlaczego? Bo spełniają swoją funkcję! Nie dlatego, że ktoś mi za nie zapłaci miliony monet.

Chętnie polecę Ci również wartościowe miejsca! Wrocław przede wszystkim. Taki Wrocław dla rodziców z dzieckami.

Przedstawię kilka ciekawych spojrzeń na macierzyństwo od Mam, które uwielbiam i podziwiam. Może zdarzą się wyjątkowe spostrzeżenia młodych Tatów?

Raz na jakiś czas napiszę o jedzeniu (jestem Łakomczuchę). O tak! To na pewno!

Może zainteresują Cię rymowane wierszyki, które od kilku lat klecę dla własnego prywatnego potomstwa. Może trafią w gusta Twoich dzieci!

Będzie to też miejsce na wyżycie twórcze – z papierem, nożyczkami i scrapbookingiem – a jakże! To niezaprzeczalny element mojej osobowości i jednocześnie idea, która jak wierzę umożliwia zacieśnianie więzi pomiędzy rodzicami, a dziećmi.

Oprócz powyższej listy znajdziesz tu masę błędów ortograficznych, gramatycznych, słowotwórstwa i zdań wielokrotnie złożonych (wybacz – ten typ tak ma!).

Co z tego urośnie: nie wiem. Może jakaś gruszka na wierzbie?
A może się zaprzyjaźnimy?

Przedstawiam Ci moje nowe miejsce w sieci: olafasola.pl
Rozgość się!