Donos ekspresowy – Letnia Edycja Bliskostworów

Donos ekspresowy – Letnia Edycja Bliskostworów

Każdego posiadacza dzieciołaków serdecznie informuję, że już niedługo ruszy kolejna edycja Bliskostworów!!!! I będzie wyjątkowo ekscytująca, booooo do ekipy, która będzie Was inspirować dołączy cudownie utalentowana Martyna z bloga Mamarak. Ale uwaga uwaga! Nie tylko ona!!! Więcej szczegółów już wkrótce! Spodziewajcie się mnóstwa radochy dla Was i Waszych pociech oraz całej masy dobroci wizualnych oraz nagród! Jeśli chcecie poczytać więcej na temat akcji odsyłam Was do tego posta. Możecie również podejrzeć materiały z pierwszej edycji – znajdziecie je na stronie: Bliskostwory.pl

Tam również zapisy!

Serdecznie zapraszam, bo szykuje się mnóstwo dobrego! I proszę, udostępniajcie znanym Wam Rodzicielom! Im nas więcej, tym większy kop motywacyjny do działania wysyłamy w świat! Im nas więcej, tym szczęśliwsze dzieciństwo mają dzieciaki, a im szczęśliwsze dzieciaki, tym szczęśliwszy świat!

Na zachętę zajawka (włączcie dźwięk :D)

I co? Dołączacie? Udostępniacie?

Ps. Co powiecie na wywiad o macierzyństwie z Kingą – twórczynią akcji Bliskopad i Bliskostwory!? Chcecie poznać tę inspirującą Mamuśkę i jej poglądy na temat wychowania? Jeśli tak, zaglądajcie tu w najbliższych dniach!

Comments are closed.