Moje dzieła

Dziecko w albumie – kurs on-line dla Mam, w którym uczę jak zatrzymywać Dzieciństwo Smyków w kreatywnym albumie z fotografiami. Coś dla artystycznych dusz, a także dla tych Mam, które kompletnie nie mają ręki do twórczości. Efektem ubocznym tych lekcji jest celebrowanie maleńkich i ulotnych chwil, które wypełniają Macierzyństwo – chwil bliskości z naszym Dzieckiem. Kurs, w który włożyłam całą wiedzę i Pełne Serducho. Zapraszam Cię do udziału!

 

dzieckowalbumie

 

Dziennik Bliskości – jestem współautorką tego wspaniale zilustrowanego kreatywnego dziennika pełnego pomysłów na aktywności dla rodziców i dzieci, które nie tylko pozwalają dzieciakom i rodzicom czerpać ogrom radości ze wspólnego spędzania czasu, ale też umożliwiają zadbanie o relację bliskości między nimi. Dziennik Bliskości został wydany dzięki akcji crowd-fundingowej na portalu wspieram.to i jest możliwy do zakupienia na stronie Bliskostworów.

DziennikBliskosci

 

Family Portraits – marka produktów scrapbookingowych, którą wspólnie z mężem rozwijamy od kilku lat. Dostarczając na rynek wysokiej jakości polskie produkty papiernicze, a także całą gamę inspiracji do tworzenia, promujemy ideę wywoływania zdjęć i wspólnego oglądania albumów, jako sposób na pogłębianie rodzinnych więzi.

 

familyportraits