Dokumentowanie dzieciństwa w albumie kieszonkowym – freebie

Dokumentowanie dzieciństwa w albumie kieszonkowym – freebie

Halo halo – jest tu kto? Mój mąż się śmieje, że zaczynam w ten dziwny sposób kolejny już newsletter do klientów Family Portraits, tymczasem cóż zrobić, kiedy to takie miłe i optymistyczne powitanie!? Ach. Samo mi się ciśnie na usta. No.

Ale przechodząc do rzeczy – dziś spieszę tutaj z kolejną porcją inspiracji albumowej i ogłoszeniem! 

Ogłoszenie jest takie, że dla osób zainteresowanych albumami dzieciowymi przygotowałam kolejnego Freebiesa.

A oto i strona z albumu Oli Fasoli, w której go wykorzystałam:

IMG_4959

Domyślasz się co to takiego?

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisana do mojego newslettera (pasek boczny po lewej stronie bloga) – zapisz się czym prędzej, bo lada moment udostępnię tam kolejnego freebiesa – idealnego do urozmaicenia Twojego dziecięcego albumu – tym razem będzie to cutting file! Pod koniec tygodnia pojawi się on również na Mamowej Grupie na Facebooku, więc jeśli jesteś zainteresowana wskakuj do niej: Tutaj!

Serdecznie zapraszam!

dziecko

 

Jeśli stworzysz pracę z tym designem – koniecznie pochwal się tym faktem w grupie! Nie przegap też konkursu, który tam trwa! Do zgarnięcia jest miejscówka na on-lajnowym warsztacie Dziecko w albumie, oraz wypasiony pakiet albumowy – w sam raz na rozpoczęcie przygody scrapbookingowej! A już niedługo i tutaj ogłoszę mały konkurs!

Buziol!

 

ps. Widzisz te błękitne karty po prawej stronie? To mała zajawka kolekcji kart, które już lada dzień pojawią się w sklepie FP!

Comments are closed.