Ulubione strony mojego albumu kieszonkowego!

Ulubione strony mojego albumu kieszonkowego!

Bardzo się cieszę, że Wam się spodobała seria ostatnich postów na temat moich archiwalnych prac: mini-albumów i scrapów! Kontynuując wątek – dziś przynoszę ostatnią już grupę – dawne strony z albumu kieszonkowego. Te najulubieńsze! Kolejność jest totalnie przypadkowa! Wybaczcie jakość niektórych zdjęć :)

I za co je lubię?

Hmmm… Każdą z osobna za coś innego.

Ale…

Za uśmiech Oli, który rozświetla te strony. Za ich żywe kolory, które pokazują jak rozmaite jest nasze życie. Za ich prostotę i jasne, optymistyczne tony (miałam taki moment, kiedy robiłam grube białe ramki wokół zdjęć – chyba muszę do nich wrócić, bo ta estetyka najlepiej do mnie przemawia). Wychodzi też na to, że najbardziej lubię klimaty jesienne i letnie. Lubię autentyczność tych stron – uwiecznione również momenty, gdzie Ola płacze. Lubię strony wypełnione od deski do deski tekstem – te historie czytam z wypiekami na twarzy. I lubię strony na których jesteśmy całą rodziną. My i najważniejsze osoby w naszym życiu. Rodzina i przyjaciele. Lubię ten album. Po prostu.

A Wy? Co najbardziej lubicie na stronach swoich albumów? Wskakujcie do grupy na facebooku i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami!

Buziole,

M

  • Agnieszka Damska

    Uwielbiam oglądać Twoje stronki! Cudne są! I zawsze są dla mnie wspaniałą inspiracją! <3