Donos ekspresowy – {slow}

Donos ekspresowy – {slow}

Hej hej!

Mam dziś dla Was kolejny post, którego nie planowałam! Otóż, jakiś czas temu postanowiłam sprawdzić, czy magazyn {slow} zawiera jakieś sensowne treści, czy to tylko kolejny popis graficzny polskich artystów. Jego cena jest dość hipsterska, skusiłam się więc na pojedynczy numer (7) i uwaga uwaga!
IMG_6624

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył!

Mianowicie oprócz wykonania, które jest iście niebagatelne! Wręcz piękne! Że ACH! Treść pisana również jest interesująca! Nie wszystkie artykuły mnie zainteresowały, zupełnie nie czuję klimatów architektonicznych, natomiast cała reszta!!!! Bardzo. (Ale jak się okazuje inni właśnie dla tej architektury kupowali, więc – dla każdego coś miłego :D) Zdecydowany plus za brak reklam, chociaż… tyci tyci, ale jednak są.

Ale dlaczego właściwie do Was piszę?

Bo nastąpiła pomyłka! Zupełnie niespodziewanie otrzymałam ostatnio kolejny egzemplarz magazynu {slow}. Zgadniecie który numer?

SIEDEM! Taaaaaak! Kto wie, może przez następne pięć miesięcy będą do mojej skrzynki trafiać kolejne? Poproszę tylko aby numeracja wzrastała :D

Oświadczam wszem i wobec, że nie potrzebuję kolejnego egzemplarza tegoż magazynu o numerze 7 (jeden w zupełności mi wystarcza), a że nikt z fundacji nie odpowada na moje wiadomości w celu wyjaśnienia pomyłki, postanowiłam magazyn ów rozdać Wam.

Jeśli więc chcecie osobiście zapoznać się z zawartością merytoryczną i estetyką siódemki – piszcie w komentarzach! Oddam w dobre ręce! Uzasadnijcie dlaczego Wasze takie będą!

Dzięki,

Buzia buzia!

M

***

pysy. Dostałam autoryzację na to zdjęcie!

 • Pasiakowa

  Chętnie zobaczę, co ma w środku, bo również przymierzałam się z ciekawości do zakupu :)

  • Mira Jurecka

   Ślij mailem adres, jest Twój!

   • Pasiakowa

    Ojaaaa, ale radość! :)