Kawiarnia przyjazna dzieciom – Wrocław dla Smyka

Kawiarnia przyjazna dzieciom – Wrocław dla Smyka

Moje dziecko UWIELBIA to miejsce. Kawiarnia, w której Mamusie mogą odpocząć przy pysznej kawusi (i oczywiście nie tylko), a dzieciołaki mogą poszaleć w bardzo przestrzennej sali zabaw. Przebajerancka oferta zajęć – zarówno dla Mam, jak i dzieciołaków, podobno szykuje się też coś dla seniorów! Kreatywnie, wesoło, zabawnie, interesująco. Wspaniałe wnętrze. Mogłabym tam zamieszkać – serio! SERIO!

21587312_1940617566210685_4753192658357386320_o

Kiedy pierwszy raz poszłam do Family Cafe FOKS – bo o tym właśnie miejscu mowa – przepadłam z kretesem. Żałuję, że nie mieszkam przy Krzyckiej! Byłabym tam zdecydowanie częstszym bywalcem, a pierwszym słowem mojego dziecka byłoby „cafe”.

Najważniejsze – Ola Fasola naprawdę uwielbia tam przebywać. Gdy ostatnio wracaliśmy nie mogła przestać nawijać jak lubi chodzić do kawiarni, bo to jest fajna kawiarnia, dla dzieci kawiarnia, fajna, fajna (parafrazując z lekka, bo dokładnych słów nie pamiętam).

Właścicielką jest przemiła osoba – Pani Larysa, którą poznałam on-line, kiedy rozpytywałam o możliwość zorganizowania spotkania związanego z „Dziennikiem Bliskości„. Zgodziła się przygarnąć naszą dziennikową gromadkę i ugościć kawusią! Więc już wtedy skradła moje serducho.

Od tamtej pory kiedy tylko myślę o kreatywnym spotkaniu – od razu przychodzi mi do głowy to miejsce. Ostatnio przeprowadziłam tam warsztaty „Dziecko w albumie„, podczas których moje kursantki mogły przetestować mój on-line-owy kurs na żywo! Ola na górze bawiła się z tatą, obok nich realizowane były warsztaty języka angielskiego dla dzieci (fenomenalny pomysł na formę – język angielski przez kreatywną zabawę! Genialne!), a kiedy wracałyśmy do domu nie wiem która z nas była bardziej podekscytowana tym wieczorem.

W ofercie są mega mega mega interesujące zajęcia, więc jeśli jesteś z Wrocławia – koniecznie zapoznaj się z najbliższymi eventami – to miejce aż kipi od rewelacji! Polecam z całego serducha. I Ola też.FOKS_logo

ps. Ten post nie jest sponsorowany. Serio. Lubię polecać to, co dobre. Po prostu.

Comments are closed.