Prywata na temat kursu „Dziecko w albumie” i miejscówka do zgarnięcia!

Prywata na temat kursu „Dziecko w albumie” i miejscówka do zgarnięcia!

Pomysł na warsztaty on-line przyszedł na wakacjach. Jakiego kreatywnego kursu nie ma jeszcze na rynku – zastanawiałam się odpoczywając smacznie na plaży Bałtyku (tak – pogoda wyjątkowo była udana – tak – nad Bałtykiem – naprawdę), kiedy moja własna-prywatna-Mama opiekowała się Olą Fasolą, a ja mogłam myślami wybiec w obłoki: W jakim temacie mam coś wartościowego do powiedzenia?

Wiadomo było, że kurs ma mieć związek z pocket scrapbookingiem, który jest moją pasją od ponad trzech lat, a także z dziećmi. No bo dla kogo robię ten album – jeszcze bardziej niż dla siebie? Dla Oli Fasoli przecież!

Już dziś uwielbia go oglądać. Regularnie każe go sobie pokazywać. Z pewnością siebie i ogromnym zadowoleniem zgaduje kto jest na zdjęciach (i absolutnie nie jest zainteresowana albumami z okresu zanim jeszcze przyszła na świat). A mnie cieszy to zainteresowanie. I nadaje sens mojej pracy – inny wymiar – taki poza mną. Myśl, że jest ktoś, oprócz mnie, kto będzie do albumów wracał jest cenniejsza niż skarb. I motywuje mnie do działania.

Pamiętam w moim nastoletnim życiu moment przełomowy – kiedy zobaczyłam swoich rodziców na baaaaaaaaardzo zwariowanym zdjęciu z młodości. Nie mogłam uwierzyć, że to te same osoby, które znam ja. Był to okres mojego wielkiego buntu, zwłaszcza przeciwko rodzicom, nic więc dziwnego, że w tym momencie cały mój świat stanął na głowie! Dokładnie tak, jak na zdjęciu stał na tej głowie mój tata. Zobaczyłam zupełnie nowe osoby. I na nowo je polubiłam.

Przeglądanie rodzinnych zdjęć zawsze było dla mnie ukochanym zajęciem i żałuję, że moi rodzice nie znali pocket scrapbookingu (a tak swoją drogą, to jeszcze wtedy nie istniał). Na szczęście tata uwielbiał robić zdjęcia. A ja do dziś uwielbiam je oglądać. I to się raczej nie zmieni. I myślę, że z Olą będzie tak samo.

Tak więc Albumowanie i Dzieci.

Padło na „Pierwszy rok w albumie”. Warsztaty z kreatywnego albumowania dla Mam.

No bo przecież Mamuśkowe potrzeby znam najlepiej – przerabiałam albumowanie osobiście – odkąd Ola była jeszcze w brzuchu.

Ale „Pierwszy rok w albumie” nie wystarczyło. Pierwszy rok to za mało. Mam w sobie znacznie więcej potencjału. Dlaczego świetny materiał warsztatowy miałabym ograniczyć wyłącznie dla Mam, które chcą udokumentować pierwszy rok życia swojego dziecka? Przecież Mamy kochają całe dzieciństwo swoich smyków – i całość chcą zapamiętać. Wykupiliśmy kolejną domenę i stanęło na: „Dziecko w albumie”. Zaczęłam ostro pracować nad warsztatami i dobijała mnie każda chwila, kiedy nie mogłam się tym faktem podzielić ze światem.

 

LOGO

 

Do udziału w kursie zaprosiłam kilka niezwykłych Dziewczyn (Agnieszkę, Agnieszkę, Karinę, Kasię, Kingę i Paulinę) i efekty ich prac zaskoczyły mnie niesamowicie.

To, co wspólnie przygotowałyśmy to Emocje, Talent, Pasja. Poruszające historie.

Nie mogłam się doczekać, aby czym prędzej kurs puścić w świat. Miał się zacząć w Listopadzie, jednak posłuchałam podcastu Pani Swojego Czasu i cała strategia legła w gruzach! Wbrew słowom, w które głęboko wierzę, że „zrobione jest lepsze niż perfekcyjne” wiedziałam, że kurs musi być IDEALNY. I jest. Już dziś wiem, że warto było odrobinę poczekać.

Mam nadzieję, że potwierdzicie moje słowa.

Zmieniło się kilka kwestii, trochę spraw odeszło w niepamięć, trochę pomysłów przeformułowałam. Przy okazji warsztaty zgodziło się sponsorować kilka niesamowitych Osób i Firm z duszą, które uwierzyły w moją inicjatywę. Już nie mogę się doczekać, aby obdarować Was ich szczodrością.

IMG_4956

Końcem grudnia rusza sprzedaż. Zaczynamy w styczniu. I mimo, że chciałabym natychmiast podzielić się z Wami tym materiałem – wiem, że moja niecierpliwość musi ustąpić spokojowi. Docenicie to. Jestem pewna. Tymczasem mogę Was zaprosić do społeczności Mam, które chcą tworzyć albumy dla swoich dzieci. Potraktujcie tę grupę jako rozgrzewkę. A jeśli chcecie zapewnić sobie darmowy udział w warsztatach, to mam dla Was konkurs:

Udostępnijcie proszę ten post na Facebooku (pod postem znajdziecie taką małą ikonkę Facebooka – użyjcie jej), a prywatnie w formularzu kontaktowym napiszcie mi dlaczego to Was powinnam zaprosić do bezpłatnego udziału w warsztatach. Pierwszego grudnia – tutaj na blogu – ogłoszę kto otrzyma ode mnie miejscówkę w warsztatach „Dziecko w albumie”. Warsztatach, w których przygotowanie włożyłam całe swoje serce i wszystkie umiejętności.

IMG_4983

Mam nadzieję, że widzimy się w warsztatowej grupie,

Buziole,

M

 

Comments are closed.