Donos ekspresowy – Teatr Lalek

Donos ekspresowy – Teatr Lalek

Niewiele jest atrakcji Wrocławia dedykowanych najmłodszym dzieciom, ale jedna jest! I jest wspaniała!

Pozwólcie, że spytam: Jak często chodzicie do teatru? I pozwólcie, że od razu skomentuję: dlaczego tak rzadko? (Ja mogłabym siedzieć w teatrze bezustannie i wygląda na to, że moje dziecko też :D)

W dniu dzisiejszym na naszą mapę pt. „Wrocław dla SMYKA!” trafia Teatr Lalek! Oferuje przedstawienia dla NAJ NAJów, co oznacza, że nawet półroczniaki znajdą tam coś coś dla siebie! I to będzie bomba! (Zaznaczam, że nie tylko dla dziecka!)

W poczekalni pełnia zabawek, pufy, książeczki, nie da się nudzić! Później, krótkie (czyli stosownie do wieku) ale wspaniałe przedstawienia. Na deser wspólna zabawa (dzieci + rodzice + aktorzy)!

Pierwszy raz byliśmy na Kręcipupie. Ola miała niecałe półtora roku. Ależ się uśmiałam! Ola przyjęła wszystko totalnie na poważnie (strachliwa ta nasza istotka), nie do końca wiedziała o co chodzi, dlaczego się tam znalazła i co Ci panowie robią na tej scenie. Ale ale ale… rozkręciła się… W momencie, kiedy trzeba było już uciekać :)) Tak czy inaczej, pierwsze doświadczenie z teatrem uważam za udane!

Drugi raz – ostatnio – już jako dwulatek – Ola odwiedziła Teatr Lalek na przedstawieniu pt. Afrykańska przygoda. I to był HICIOR! Co za zabawki na scenie! I myśl ogólna dla rodzica – aż mi się łezka w oku zakręciła! Cudowne i dla dzieci i dla dorosłych! No i animacje na koniec! Miód!

 

Mimo, że koszt zabawy całą rodziną może odrobinę zniechęcać, to mimo wszystko polecam (ciężko kupić bilety, trzeba się na nie czaić dość wcześnie – chyba nie bez przyczyny)! Ciekawe jakie będą nasze wrażenia za kilka lat, kiedy poznamy ofertę dla starszych dzieci!

A Wy? Chodzicie z maluchami do teatru? Jak to wygląda w Waszych miastach?

 

Comments are closed.