Dwa donosy ekspresowe – szczęście i bliskość

Dwa donosy ekspresowe – szczęście i bliskość

Hop hop!

Zbieram się za pisactwo jak koza do woza, cokolwiek to znaczy. Miałam na myśli, że słabo mi idzie. Dziś więc dla delikatnego tylko odświeżenia, będzie o szczęściu i o bliskości!

Szczęście częściej – najnowszy audiobook od 2ryby.pl – świeżutki i wspaniały! Jeśli choć trochę interesuje Cię szczęśliwe i proste życie – koniecznie posłuchaj jak można je osiągnąć! Bardzo bardzo dobra lektura (dla uszu)! Ten audiobook nie tylko dokładnie mówi, gdzie najczęściej chowa się szczęście, ale też motywuje do podejmowania niezwłocznych działań w celu jego odnalezienia. Co mi się najbardziej podobało, to fragment o tym, jak należy przebywać w towarzystwie drugiego człowieka. Tak w pełni. Tak, aby czerpać z tego spotkania szczęście. Temat jak dla mnie – bardzo na czasie! Zwalniamy. Wracamy do prostoty. Tu i teraz. Plus: Jesteś w stanie sobie wyobrazić naburmuszonego Boga? Nie? No i dobrze! Nie musisz. Jak to? Posłuchaj mądrych ludzi, bo prawdę Ci powiedzą!

Indiański tydzień, czyli letnia akcja Bliskostworowa – ruszyła w dniu dzisiejszym! Więc. Jeśli. Masz dziecko. I kawałek dziecka w sobie. Wskakuj na bloga! I baw się dobrze! Obiecuję, że pomysłów i inspiracji nie zabraknie! Będziesz wołać w Indiańskim języku, dostaniesz nowe imię, zaszalejesz z kolorami, a Twoje dziecko będzie się śmiało do rozpuku! I zdobędzie sprawności! Będziecie ze sobą BLISKO! I będzie hawkastycznie! Hop!

 

Comments are closed.