Spełnione marzenie i podarunek dla Was!

Spełnione marzenie i podarunek dla Was!

Udało mi się spełnić pewne odkładane od kilku lat marzenie. Kurs Photoshopa. Niby wprawki miałam już wcześniej, niby wszystkiego można się nauczyć z sieci, ale ciągle odkładałam naukę na później. O ile grafikę wektorową mam opanowaną do perfekcji, o tyle zawsze marzyłam o tym, aby nadać moim projektom dodatkowego pazura. Jakieś przecierki, jakieś wzorki, teksturki. I odpychała mnie od kursów ich cena i brak czasu, którego jakoś nigdy nie potrafiłam na kurs wygospodarować.

Okazało się, że do nauczenia się tego programu nie potrzebowałam wiele. Potrzebowałam wyłącznie przyzwolenia na zrobienie tego. I poświęcenie odrobiny czasu na realizację planu. Wiedziałam, że muszę to zrobić przed trzydziestką (tak, dzwonek już bije – w grudniu ten dzień nastąpi!). Wiedziałam, że nie będzie lepszego czasu niż teraz – natychmiast. I zrobiłam to wreszcie!

I jestem zaskoczona. Jakie to wszystko jest proste. Jakie przejrzyste. Otworzyło się przede mną morze możliwości. I pierwsze fizyczne efekty też już są!

Zaprojektowałam nową kolekcję kart dla Family Portraits! Kart, z których jestem mega dumna i chyba nigdy mi się nie znudzą (dotychczas miałam w sobie więcej samokrytyki, a tu! Efekt WOW!). Karty, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. Zanim to jednak nastąpi chcę się z Wami podzielić kilkoma freebiesami, skoordynowanymi z nadchodzącą kolekcją!

Zapraszam Was na facebookową grupę Family Portraits, gdzie te darmowe karty do wydruku znajdziecie w zakładce „pliki”. Jak sobie pobierzecie, to koniecznie pochwalcie się stronami, które stworzycie!

A po więcej darmowych plików zapraszam Was również na platformę CAT FILE Store!

Miłego albumowania!

Comments are closed.